Akumulační kamna

Nabízíme Vám kvalitní a spolehlivá repasovaná akumulační kamna značky Fikoterm.

Repasovaná kamna mají nový lak v hnědobéžové kombinaci, vnitřní systém je kompletně zkontrolován, vyčištěn a uveden do bezchybného funkčního stavu, tepelná izolace je zcela nová.

Akumulační kamna jsou připravena pro transport v rozloženém stavu, cihly jsou zvlášť, do kamen se vkládají až na místě.

V nabídce jsou také akumulační kachlová kamna použitá, starší výroby. U těchto kamen rovněž zaručujeme bezchybný funkční stav a jsou nabízena již ve složeném stavu.

Na repasovaná akumulační kamna poskytujeme záruku v délce 12 měsíců.

Akumulační kamna jsou hospodárným řešením pro vytápění celého bytu či domu s možností regulace teploty v jednotlivých místnostech. Využívají výhodnou sazbu elektřiny, čímž zaručují nižší náklady na vytápění. Feolitové jádro akumulačních kamen se v době levné sazby elektřiny, tzv. nočního proudu, ohřívá na vysokou teplotu, která se díky kvalitní izolaci udrží v kamnech celý následující den a přirozeným sáláním ohřívá vzduch v místnosti, a to již po dvou hodinách nabíjení.

Jaký typ kamen si vybrat?

Nejdříve si změřte délku, šířku a výšku místnosti, získané údaje vynásobte a získáte tak velikost místnosti v m3. Pak stanovte velikost příkonu: 1000W připadá na 10 – 15 m3 /dle kvality tepelné izolace místnosti/.

Důležité upozornění pro zákazníky!

V objednávce akumulačních kamen vždy vyberte jako způsob dopravy a platby osobní odběr v kamenné prodejně. Cena za dopravu bude vypočtena individuálně dle typu kamen a adresy doručení. Celkovou cenu za objednávku včetně dopravy zašleme v potvrzení objednávky. Toto upozornění platí rovněž pro objednávky samostatných cihel do akukamen.

Orientační ceny dopravy:

akukamna 3kW:          890,- až 1500,-Kč       / 1 kus

akukamna 4,5kW:       1150,- až 1900,-Kč     / 1 kus

akukamna 6kW:          1300,- až 2200,-Kč     / 1 kus

cihly do akumulačních kamen - cena dopravy bude vypočtena dle počtu cihel a místa dodání.

 

Řadit podle: vzestupně sestupněVýrobků na stránku:

Akumulační kachlová kamna použitá

Akumulační kachlová kamna použitá
Výrobce: KOVOSMALT FIĽAKOVO
Dostupnost: na dotaz
Cena: 9 800,- Kč